
Het nieuwste LiSsertje is uit!
23-12-2024
Met in deze editie onder andere: astronauten op school, de zilveren onderwijspremie en een kijkje achter de schermen met glasstudenten Luc en Sam!
De LiS heeft recent uit handen van Marco Hammerle van Landré een waardecheque ontvangen van maar liefst € 10.000,- Een bedrag dat namens de Gene Haas Foundation is geschonken aan de LiS.
Waaraan de LiS het geld zal besteden, lees je in het artikel op de website van Landré.
De LiS bedankt Gene Haas Foundation en Marco voor deze fantastische donatie voor de studenten!
Met in deze editie onder andere: astronauten op school, de zilveren onderwijspremie en een kijkje achter de schermen met glasstudenten Luc en Sam!
Elk jaar organiseert de LiS een bedrijvenmarkt. Dit jaar met maar liefst 55 bedrijven uit heel Nederland, van innovatieve startups tot grote namen in de precisietechniek!
We zijn ontzettend trots op Gunter, onze docent Elektrotechniek en projectmanager Quantum Delta, die de Impact Award van het Mensa Fonds mag ontvangen. Gefeliciteerd Gunter, met deze mooie waardering voor jouw deskundigheid en ambitie: techniek voor iedereen op uitdagende wijze aanreiken!