Geslaagde workshop Begeleiden op het leerbedrijf!
06-03-2026
Hoe begeleid je een stagiair op de werkvloer? 46 praktijkbegeleiders van 26 verschillende leerbedrijven kwamen naar de LiS om daarover te leren!
Oud-LiSser Koen Brouwer kreeg afgelopen vrijdag 18 maart de MBO Techniek prijs uitgereikt in het kader van de jaarlijkse Nederlandse Lucht- en Ruimtevaartprijzen tijdens een feestelijk gala in het Novotel in Amsterdam. Voormalig LiSser David van Waasdorp kreeg uit handen van André Kuipers de André Kuipers Ruimtevaartprijs overhandigd.

Hoe begeleid je een stagiair op de werkvloer? 46 praktijkbegeleiders van 26 verschillende leerbedrijven kwamen naar de LiS om daarover te leren!
Eerstejaars tonen vakmanschap tijdens inspiratie-avond
Op 29 januari presenteerden startfase-studenten hun eindresultaten van het project De Beugelschroefmaathouder. In de centrale hal kwamen onderzoek, ontwerp en prototype samen. Bezoekers kregen een inspirerend beeld van het talent en de diversiteit binnen de opleiding, met speciale aandacht voor drie prijswinnaars.
De Bedrijvenmarkt op de LiS was opnieuw een groot succes. Bijna 60 organisaties uit o.a. de medische techniek, maritieme sector, chip-industrie en ruimtevaart presenteerden zich aan studenten en geïnteresseerden. Studenten en 15 carrièreswitchers gingen met bedrijven in gesprek over stages, banen en mogelijkheden in de hightech maakindustrie. Er werd volop genetwerkt, ideeën uitgewisseld en afspraken gemaakt.