
Het nieuwste LiSsertje is uit!
23-12-2024
Met in deze editie onder andere: astronauten op school, de zilveren onderwijspremie en een kijkje achter de schermen met glasstudenten Luc en Sam!
Vierdejaarsstudent Destin Pieters studeert af bij CERN. CERN is een internationaal onderzoeksinstituut in Genève, bekend van de deeltjesversneller. Ieder jaar mag daar één student van de LiS afstuderen. Wil je weten hoe Destin zijn internationale stage ervaart? Lees dan het interview op de website van Dit is mbo (klik op de button hier onder).
Met in deze editie onder andere: astronauten op school, de zilveren onderwijspremie en een kijkje achter de schermen met glasstudenten Luc en Sam!
Elk jaar organiseert de LiS een bedrijvenmarkt. Dit jaar met maar liefst 55 bedrijven uit heel Nederland, van innovatieve startups tot grote namen in de precisietechniek!
We zijn ontzettend trots op Gunter, onze docent Elektrotechniek en projectmanager Quantum Delta, die de Impact Award van het Mensa Fonds mag ontvangen. Gefeliciteerd Gunter, met deze mooie waardering voor jouw deskundigheid en ambitie: techniek voor iedereen op uitdagende wijze aanreiken!